Вистинска Кожа Гроздобер мотоцикл очила Пилот Мотор очила за Харли стил Ретро Џет Шлем Eyewear Cruiser

Вистинска Кожа Гроздобер мотоцикл очила Пилот Мотор очила за Харли стил Ретро Џет Шлем Eyewear Cruiser

Достапно за нарачка
DEN 561.12
Достапност:


Карактеристики :
Објективот има добар анти-влијание анти-нула и анти-УВ
Рамка е повисока појачани површината и помалку деформација, мек сунѓер рамка е удобен
Рака е еластичен и прилагодлив
Дизајн на човечкото тело имаат добра визија, и може да се избегне силна светлина, силни ветрови, снег зрна
Спецификации :
Состојба : Нова
Количина : Една
Боја : Како На Сликата
Материјал : PC Леќа, ABS и Сунѓерот покриени со кожа Рамка, Памук Силикони Рака
Одговараат За :
Се возеше во четири сезона

За производот

Тип На Објект:
очила
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Бренд Име:
evomosa
Големина:
One Size

Избор на клиент