Прекрасна Ирваси Силуета Со Неколку Ѕвезди Ѕид Налепница Божиќ Mural Бебе Соба Спална Соба Home Art Оркестарот Винил Mural Д-176
Новак - 23 %

Прекрасна Ирваси Силуета Со Неколку Ѕвезди Ѕид Налепница Божиќ Mural Бебе Соба Спална Соба Home Art Оркестарот Винил Mural Д-176

Достапно за нарачка
DEN 717.60
DEN 552.00
Достапност:


34273839022 Производ Inforamtion : Број : Д-176 Големина : 56x76cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

За производот

боја:
622 црна, 615 сина, 610 руменило, 601 бела, 624 браун, друга боја избор
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Д-176
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Избор на клиент