CE Одобрено Висок Квалитет 4pcs Голема Големина Tartlet Создателот Машина,Јајце Курва Школка Создателот Машина За Комерцијален Бизнис

CE Одобрено Висок Квалитет 4pcs Голема Големина Tartlet Создателот Машина,Јајце Курва Школка Создателот Машина За Комерцијален

Достапно за нарачка
DEN 38160.00
Достапност:

Tartlets машина Опис CE висок квалитет tartlet машина,Јајце курва школка,Не-стап tartlets машина производител Јајце курва школка е еден вид на храна може да се вчита различни пополнување , вкусот се определува од страна на производителите, додадете сладолед, чоколадо овошен џем, итн. На машината, работата е едноставна, дефиниција и системот за греење, одделно, додека отворете четири Рут лесно може да се промени шаблонот (30 видови на различен стил може да го изберете), мулти-употреба, зафаќа површина од помалку, и обрасци може да биде индивидуално клима-контрола, може да се постави различни температура, се направи производи за совршен печење ефект, компанијата најновите тока практична патентот за дизајн, го прават производот дебелина униформа, формирање совршен, прецизен тајминг контролер, контролирана од страна на колото, прилагодливи на времето 0 до 10 минути, тоа е време да го музиката да ве потсети функција, имаат повеќе време за да се работат и други работи Во 2016 година, најновите популарни храна машина. Tartlets машина Основните paramenters : Име : tartlet производител Модел : KMA -104 Volts : 220 V 50 HZ Напојување : 3200 W N/W : 32kg Димензии : 440*520*820mm Пакување големина : 660*520*490mm Јајце курва школка Тоа е многу интересно да се стави некои сладолед,чоколадо,овошје,џем во јајце курва школка. Може да се користи како појадок, ужина храна,тоа го прави да доведе една личност да бескрајни aftertastes Tartlets машина Главни карактеристики : 1.Нерѓосувачки челик дизајн повеќе силни не рѓа 2.Професионални bakelite се справи,не пукна не-спроведување на безбеден и сигурен 3.Muti-фондацијата лесно ракување 4.Тефлон не-стап слој 5.Електрични и автоматски операција заштеда на време и енергија Јајце курва школка создателот машина детали : Постојат 30 различни облик габи, да ви обезбеди повеќе опции да се направи вкусна Јајце курва :

За производот

Број На Модел На:
KMA-104
Заменлив Плочи:
вафли производител
Бренд Име:
FUqi
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
Моќност (W):
3200w

Избор на клиент