Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Sony Xperia Z3 Компактен Xperia Z3 мини M55W D5803 D5833 Картичка Слотови Флип Стојат Маска
Новак - 40 %

Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Sony Xperia Z3 Компактен Xperia Z3 мини M55W D5803 D5833 Картичка Слотови Флип

Достапно за нарачка
DEN 314.40
DEN 189.00
Достапност:


Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај за Sony Xperia Z3 Компактен Мини D5803 D5833 Флип Стојат Картичка Поклопец на Слот за Coque Funda
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Russion пријатели,ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, поради политиката на руската обичаи , така што можете да ја примите вашата нарачка успешно.
Ве молиме Одберете го Точниот Модел на Телефон , или можете да ни оставите порака, да confirme вашиот модел на телефон. Ве молиме контактирајте со нас за решенија пред да замине негативни ,неутрални повратни информации или отворање на спорови, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Производи Екранот
За производот

Големина:
for Sony Xperia Z3 Compact Xperia Z3 mini M55W D5803 D5833
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Гроздобер,Обичен
Карактеристики:
Кожен Паричник Картичка Слотови Потпирачот Стојат Носителот
Бренд Име:
YINGHUI
Компатибилен Бренд:
за Sony Xperia Z3 Компактен Мини D5803 D5833
Трговија на големо:
Најдобра цена поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
дизајн:
Паричникот Телефон случај покрие coque capa fundas
боја:
8 бои
Состојба:
100% Сосема нов Висок Квалитет
Број На Модел На:
за Sony Xperia Z3 Компактен Xperia Z3 мини M55W D5803 D5833
Материјал:
кожа

Избор на клиент