Бесплатен Превозот 10pcs/многу НОВИ OMR Реле G5Z-2A 12VDC G5Z-2A-12VDC G5Z-2A-DC12V 6pins 5Amp

Бесплатен Превозот 10pcs/многу НОВИ OMR Реле G5Z-2A 12VDC G5Z-2A-12VDC G5Z-2A-DC12V 6pins 5Amp

Достапно за нарачка
DEN 1334.40
Достапност:


Бесплатен Превозот 10pcs/многу НОВИ OMR Реле G5 Z-2 A 12 VDC G5 Z-2 A-12 VDC G5 Z-2 A-DC12 V 6pins 5 Amp
Точка Бр.
G5 Z-2 A 12 VDC
Пакување : G5 Z-2 A 12 VDC *10pcs
Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

За производот

Извор На Енергија:
AC
Напон:
12V
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G5Z-2A 12VDC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Напон Реле
Големина:
Subminiature
Употреба:
Општа Намена

Избор на клиент