Аркадни Џојстик DIY Колекции со Нула Одложување USB Енкодер Долго Вратило Џојстик 30мм Круг Притисни Копче за PC MAME Игра Рокер Конзола

Аркадни Џојстик DIY Колекции со Нула Одложување USB Енкодер Долго Вратило Џојстик 30мм Круг Притисни Копче за PC MAME Игра Рокер

Достапно за нарачка
DEN 912.00
Достапност:

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. 2. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Повратни информации : 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата.И ние ќе управуваат со цел за тебе.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор.Откако ние брод на стоки надвор.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com/store/607318

За производот

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Снопови комплет 240
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Тип:
Аркадна игра кабинет делови снопови за полнење
Вклучуваат 1:
2x долго вратило joysticks
Вклучува 2:
12x 30мм Круг Притисни Копчиња
Вклучува 3:
4x 24mm Круг Притисни копчиња
Вклучува 4:
2x Нула Одложување USB енкодер
Вклучува 8:
2sets x жици за USB енкодер

Избор на клиент