Сина мека рачка girps+црно-бели Гас линија Гас Решат фокс KLX110 Нечистотија Јама Велосипед се справи со girps
Новак - 5 %

Сина мека рачка girps+црно-бели Гас линија Гас Решат фокс KLX110 Нечистотија Јама Велосипед се справи со girps

Достапно за нарачка
DEN 517.92
DEN 492.00
Достапност:


Супер меки Сина справи со girps+црно-бели Гас линија Гас Settl

За производот

Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
22mm
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент