Солидна PEVA Бања Туш Завеса Водоотпорен мувла доказ Бања Завеси 3 Големина

Солидна PEVA Бања Туш Завеса Водоотпорен мувла доказ Бања Завеси 3 Големина

Достапно за нарачка
DEN 604.80
Достапност:


Солидна PEVA Бања Туш Завеса Водоотпорен мувла доказ Бања Завеси 3 Големина

За производот

Големина:
180X200 CM
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
PEVA
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
7556
Шема:
Цврста
туш завеса:
Бања Завеси

Избор на клиент