Нерѓосувачки Челик Приврзоци Ѓердани Сребрена Боја Дрвото на Животот Изјава Ѓердан Жените И Мажите Накит acero inoxidable N16811
Новак - 5 %

Нерѓосувачки Челик Приврзоци Ѓердани Сребрена Боја Дрвото на Животот Изјава Ѓердан Жените И Мажите Накит acero inoxidable N16811

Достапно за нарачка
DEN 120.48
DEN 114.00
Достапност:


Нерѓосувачки Челик Приврзоци Ѓердани Сребрена Боја Дрвото на Животот Изјава Ѓердан Жените И Мажите Накит acero inoxidable Стил : Португалија Мапата Изјава Приврзоци Ѓердани За Жени Мажи Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Приврзоци Ѓердани Сребрена Боја изјава ѓердан Големина : 50cm синџир (36mm *32-милиметри Pendant ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Дрвото на Животот Нерѓосувачки Челик Приврзоци Ѓердани за новодојдени Дизајн изјава ѓердан Жените И Мажите Накит acero inoxidable

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
N166265
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Дрвото На Животот Ѓердани
Бренд Име:
AFAWA
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
накит стил:
Романтични Мода Трендовски Ѓердани
ѓердан накит:
нерѓосувачки челик синџир ѓердани collane дона
обликот ѓердан:
Нерѓосувачки Челик, Дрво На Животот Ѓердани Жени Мажи
pendant ѓердан:
2017 Челик Накит Дрвото на Животот ѓердани Jewerly
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Среќен дрво ѓердани & приврзоци
боја:
Сребрена Боја Синџир Ѓердан Ѓердан
Подарок за:
изјава ѓердан Жените И Мажите
Повод:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
Материјал:
Нерѓосувачки Челик ѓердани
Должина:
50 cm

Избор на клиент