РИЗИК 4pcs 5mm/10мм Велосипед Вилушка за Миење Матични Изолација Алуминиум Легура Шупливи MTB Велосипед Слушалки за Миење Подигне Handlebar за 28.6 Вилушка
Новак - 39 %

РИЗИК 4pcs 5mm/10мм Велосипед Вилушка за Миење Матични Изолација Алуминиум Легура Шупливи MTB Велосипед Слушалки за Миење Подигне

Достапно за нарачка
DEN 235.20
DEN 144.00
Достапност:


4pcs/set MTB Планински Велосипед Вилушка Слушалки за Миење Матични Изолација Алуминиум Легура Велосипед Слушалки за Миење Подигне Handlebar Заптивка
ПРОИЗВОД ВОВЕД :
100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за врвот надворешниот дијаметар 28.6 mm frok.
Ако треба да се подигне вашиот handlebar, ги користат овие изолација.
СПЕЦИФИКАЦИИ :
Материјал : Алуминиум Легура
Тежина : околу 5 MM. 2.23 g/еез,10ММ прибл.4.55 g/еез
Боја : Црвена, Црна, Зелена, Виолетова, Титаниум
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
4 x Велосипед Матични Подлошки

За производот

Висина:
5mm/10мм
Број На Модел На:
велосипед матични изолација
Надворешен дијаметар:
33.8 mm
Создаден Diamete:
28.6 mm
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Ризик
Тежина:
5mm 2.23g/10mm 4.55g
Големина:
height 5mm/10mm
боја:
Црвено црна зелени пурпурна титаниум
Спецификација:
Height 5mm/10mm
Примена:
Велосипед надворешниот дијаметар 28.6 mm frok.
Пакет:
4 парчиња
Тип На Единица:
многу (4 парчиња/многу)

Избор на клиент