2 Стилови на располагање Кожа занает Skiver Авион Безбедност Нож Рамен Криви Единствена Skife Конвексни Алатка Дрво
Новак - 5 %

2 Стилови на располагање Кожа занает Skiver Авион Безбедност Нож Рамен Криви Единствена Skife Конвексни Алатка Дрво

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 820.00
Достапност:


Функција : Две тип на располагање : Рамни или криви тип

За производот

боја:
рамно тип, крива тип
Број На Модел На:
13145
Материјал:
микс

Избор на клиент