100pcs/многу-8*6*2.2 см Црна Картон Партија Кутија Занает Подарок Пакување, Кутии Бонбони кутија Козметички рачно изработени Сапун сандак
Новак - 5 %

100pcs/многу-8*6*2.2 см Црна Картон Партија Кутија Занает Подарок Пакување, Кутии Бонбони кутија Козметички рачно изработени

Достапно за нарачка
DEN 1284.00
DEN 1220.00
Достапност:


100pcs/многу-8*6*2.2 см Црна Картон Пакување Кутија Занает Подарок Пакување, Кутии Бонбони кутија Козметички рачно изработени Сапун сандак
Димензии : должина 8см* ширина 6cm* висина 2.2 cm (прибл. 3.12"*2.34"*0.85" ) Материјал : 350 грама црна картон Кол : 100pieces/многу
Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
*Трудот полето е празно, без било какви печати и ги красат . Можете да ги красат со лепило налепници, етикети, панделки и сл.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
Бонбони кутија Козметички рачно изработени Сапун сандак
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE

Избор на клиент