ЛЕСНО САКААТ Орален Секс Лижење Vibrating Јазик Женски Брадавица Цицање Клиторичен Stimulator Клиторис Морон Vibrators Градите massager
Новак - 30 %

ЛЕСНО САКААТ Орален Секс Лижење Vibrating Јазик Женски Брадавица Цицање Клиторичен Stimulator Клиторис Морон Vibrators Градите

Достапно за нарачка
DEN 2329.92
DEN 1631.00
Достапност:

Овој производ е опремен со три капи, различни на игра
Карактеристики на производот : Симулирање на орален секс, цицање длабочина Со градите капи, вагинален капи, клип си го цица капи Три Intensities и десет видови на начини

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
150mm*55mm
Бренд Име:
ЛЕСНО.ЉУБОВ L
Број На Модел На:
Цицање Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
G-Точката
Материјал:
ABS+Медицински Силикони
боја:
Розово-црвена
Место на Потекло:
Кинески Mailand
Функција:
10 фреквенција цицање
Напојува со:
USB полнење
За исклучување на звучникот:
Супер исклучете се обезбеди приватност
Брзина:
3 брзини
Водоотпорен:
животот водоотпорен
Пакет:
1 вибратор и 3 капи
Погоден Толпата:
Модерните жени продолжат со висок квалитет на живот

Избор на клиент