Грациозен Бренд Есен Есен Зима Деца, Момчиња и Девојки Крзно Руно Вест Цртан филм Модели Патент Солидна деца Waistcoat Veste Enfant
Новак - 27 %

Грациозен Бренд Есен Есен Зима Деца, Момчиња и Девојки Крзно Руно Вест Цртан филм Модели Патент Солидна деца Waistcoat Veste

Достапно за нарачка
DEN 858.72
DEN 627.00
Достапност:


Wellcome на нашата продавница!!!Ние сме професионални фабрика со 14 години искуство во проектирање и производство на 2-12 години Децата облека. Ние веќе долго време соработка со повеќе светски познати брендови. За извршување на одличен квалитет, задоволството на клиентите, исто така, е нашата цел.Оваа продавница е нашиот нов businese,и ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите со странство retial клиентите задоволство .
Грациозен Бренд Есен Есен Зима Деца, Момчиња и Девојки Крзно Руно Вест Цртан филм Модели Патент Солидна деца Waistcoat Veste Enfant Популарен Стил! 100% бренд-нови & Врвен Квалитет! Моден џебови симпатична цртан филм модели Материјал : 100% Полиестер Момчиња и Девојки дебели надолу топло, пријатно и удобно руно вест Висок врат дизајн, пред патент, еластичен појас/рака отвори на Две предни странични џебови за да се задржи малку раце топли Машина за миење,Патент затворање,Направени во Кина
Следете Нас да Уживаат во Фан Ексклузивен Попуст 1.ВИП цена и екстра попуст за следбеник 2.Победи бесплатни производи и големи сини картони во Продавница Клуб 3.Знаете новодојдени,продавница за унапредување и други benifits однапред Повратни информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ГРАЦИОЗЕН
Јака:
Turtleneck
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Дебелина:
Дебели
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
BX1025
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
hight квалитет:
Премија
ОЕМ,на Големо,Извоз,Агент:
Контактирајте со нас
кина текстилни фабрики:
Фабрика за Квалитет Prodution
За Возраст:
2,3,4,5,6 години
боја:
небо сина,розова
за висина:
90,100,110,120,130 cm
За сезоната:
2015 2016 Година Пролет, Есен Есен Зима
погоден:
Моден Симпатична Децата Носат
Продажба:
Во парк,Бесплатен превозот
Шема:
Вез

Избор на клиент