На Ниски Пораст Костим За Капење За Мажи Бански Пливаат Кратко Секси Геј Mens Костими За Капење Пливаат Шорцеви Panty Бренд Комбинација Плажа Пливање Носат
Новак - 10 %

На Ниски Пораст Костим За Капење За Мажи Бански Пливаат Кратко Секси Геј Mens Костими За Капење Пливаат Шорцеви Panty Бренд Комбинација

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 475.00
Достапност:


На Ниски Пораст Костими За Капење За Мажи Костим За Капење Пливаат Кратко Бикини Геј Mens Костими За Капење Пливаат Шорцеви Моден Бренд Комбинација Плажа Пливање Носат
Нашите Азија големина е 1-2size помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/Европски големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да го изберете вашиот право големина пред да нарачате
1-3cm грешка е прифатлив поради различни прирачник за мерење
Азија големина M за Половината линија 70-76 CM 28-30 инчен
Азија големина L за Половината линија 77-83 CM 30-32 инчен
Азија големина XL за Половината линија 83-90 32-34 CM инчен
Азија големина XXL за Половината линија 90-96 CM 34-36 инчен
Доставување информации
Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални и точни информации, како и име и презиме на контакт лице,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на купувачот информации,така што нарачки може да се испраќаат до вас, брзо и без проблеми.
Бои & Големини
Сликите се само примероци за референца. Поради различни фотографија агол и светлина, како и поставување, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Големина measurementof различни брендови може да има разлики, и може да има мали разлики меѓу изгледа на некој опремен модел и погледнете на што се должи на разликите во бројки. Ве молиме љубезно се однесуваат на големината и опис внимателно пред да го купат.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Мажи
Бренд Име:
desmiit
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
YK107
Тип На Објект:
Пливаат Кратко
Големина:
M L XL XXL(Asian size)
Бои:
Црвена,Црна,Сина,Сива
Половината:
на ниски пораст,ниско ниво на половината
Карактеристики:
бренд квалитет,мода секси комбинација
Опис 1:
мажите бански пливаат кратко
Опис 2:
машки геј mens костим за капење костим за капење
Опис 3:
мажите плажа, сурфање одбор сурфање пливање шорцеви

Избор на клиент