3.7 V литиум полимер батерија 602248 560mah батеријата MP4 MP5 LV510 Се Има Или да се Биде Плоштад звучна картичка Батерија Li-ion Ќелија
Новак - 27 %

3.7 V литиум полимер батерија 602248 560mah батеријата MP4 MP5 LV510 Се Има Или да се Биде Плоштад звучна картичка Батерија Li-ion

Достапно за нарачка
DEN 758.40
DEN 553.00
Достапност:

5 MM) * долга 50 MM (+ 0. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Транзит пати може да се разликуваат , особено за време на сезона.05 V, преку испуштање заштита напон 2. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден .2 ММ) широк 22 MM (+ 0. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.1 V, максимално дозволената струја 2 A .
Реден број : 2 позитивни и негативни линија 602248062248
Номиналниот капацитет : 560 MAH
Производ големина : дебела 5. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Батерии Напон 3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.5 C, брзо полнење : 1. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија.
Плаќање 1. Апликации 1. Контакт 1. Висок квалитет и со висок капацитет. Фабрика : . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.2 V/5 V
Полнење температура : 0 ~ C ~ 45 степени C
Испуштање температура : -20 степени C ~ +60 степени C
Температура на чување : -20 степени C ~ +35 степени C
Полнење на струјата : стандард задолжен : 0.25 V, тогаш CV (константен напон 4.

За производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на клиент