302030 135mah литиум-јонска полимер батерија 3.7 V bluetooth MP3 MP4 мини играчка точка на читање пен
Новак - 23 %

302030 135mah литиум-јонска полимер батерија 3.7 V bluetooth MP3 MP4 мини играчка точка на читање пен

Достапно за нарачка
DEN 264.00
DEN 204.00
Достапност:

ДОЛАРИ 5.20 -29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.0 mm (H)* 20 mm (W)* 30 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 135m Ah
Модел : 302030
Капацитет : 135 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 30ММ 20 MM ширина дебелина 3ММ

За производот

Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
302030
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Избор на клиент