F023 G3/4 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN20 1-30L/мин

F023 G3/4 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN20 1-30L/мин

Достапно за нарачка
DEN 426.72
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Тема : G3/4 DN20
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција : F=4.5*Q(L/Min)
Протокот спектар : 1-30 L/мин
Дозволувајќи им на притисок : 1.2 Mpa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент