50Pcs/Многу Ласерски Сече Пеперутка Свадба Корист Бонбони Кутии Роденден Туш Партија Подарок Кутии
Новак - 30 %

50Pcs/Многу Ласерски Сече Пеперутка Свадба Корист Бонбони Кутии Роденден Туш Партија Подарок Кутии

Достапно за нарачка
DEN 723.84
DEN 507.00
Достапност:


За производот

Подарок Кутија Големина:
40X60X30mm
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Забава,Свадба,Божиќ
Бренд Име:
YOURANWISH
Број На Модел На:
RMT0D4200
Шема:
Пеперутка
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон

Избор на клиент