Panasonic ЕТ-LAE16 / NSHA380SA Висок Квалитет на Замена на Светилки За PT-EX16K, PT-EX16KE, PT-EX16KU, PT-EXK16K Проектор

Panasonic ЕТ-LAE16 / NSHA380SA Висок Квалитет на Замена на Светилки За PT-EX16K, PT-EX16KE, PT-EX16KU, PT-EXK16K Проектор

Достапно за нарачка
DEN 7584.00
Достапност:

Опис КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 38 0 W is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Бренд Име : Увид светилки Број на Модел : ЕТ-LAE16 Замена Проектор Светилка : Замена Светилки за Panasonic PT-EX16 K, PT-EX16 KE, PT-EX16 KU, PT-EXK16 K Проектор
За нас : Производителот Припаѓаат на : НОВ Живот време : до 3000hours Гаранција : 180days Испорака Детална : 3 дневна Користи : бизнис,училиште,образование,hom Квалитет : со Висок квалитет со голи светилка Со Станбен или не : НЕ со станбен Просечно Траење : 3.000 часа Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 buc
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. Само за да се олабави неколку завртки. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 180 дена гаранција. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем;
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2 , купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!

За производот

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
ЕТ-LAE16

Избор на клиент