Моден Шарм Хривнија Флеш Лакови Бакар Микро-Перница Исклучителна Дами Мода Хривнија
Новак - 35 %

Моден Шарм Хривнија Флеш Лакови Бакар Микро-Перница Исклучителна Дами Мода Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 161.28
DEN 105.00
Достапност:


1. 2017 нов дизајн три-боја на популарните дами хривнија класичен убава мода шарм нараквица.
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Број На Модел На:
PQ0055
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
JUYA
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Должина:
23cm

Избор на клиент