Радост недела Везана 14CT Крстот бод во Собата За Везови колекции Слива цвет во зима смета печатени Крст-Крои Дома Декор
Новак - 49 %

Радост недела Везана 14CT Крстот бод во Собата За Везови колекции Слива цвет во зима смета печатени Крст-Крои Дома Декор

Достапно за нарачка
DEN 1545.60
DEN 788.00
Достапност:


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
66*64cm
11CT:
84*82cm
Точка Бр.:
H117
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Избор на клиент