18-32 Сребрена/Розово Злато/Gold/Црна 316 од не ' Рѓосувачки Челик 2,5 mm Бран Синџир Pendant Ѓердан Накит за жените

18-32 Сребрена/Розово Злато/Gold/Црна 316 од не ' Рѓосувачки Челик 2,5 mm Бран Синџир Pendant Ѓердан Накит за жените

Достапно за нарачка
DEN 528.00
Достапност:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
над $200, слободни DHL/Федекс/EMS превозот
нашите минимум цел е $10,
ако вашата нарачка биле помалку од $10, pls кликнете на линкот подолу за да ја плаќаат поштарина :
боја : сребро, злато се зголеми, злато, црна
трговија на големо веб продавница :
Боја Референца :
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

За производот

Метална боја:
18 инчи 45см, 20 инчи 50cm, 24 инчи 60cm, 28 инчи 70cm, 32 инчи 80см
Главниот Камен Боја:
Црна, Розово Злато, Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
URSJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
URS CC
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Додатоци
боја:
сребро, розово злато, злато, црна
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Должина:
customized length
квалитет:
висок квалитет
Стил:
мода/трендовски/класичен/подароци/Романтичен
информации:
Кина мода накит Добавувачи, трговија на Големо снабдување,
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подароци,Партија,Свадба Се Облекуваат
Подарок за:
Пријатели , Љубовници , Семејството .Денот на вљубените. Роденден
Функција:
моден ѓердани за жените 2017,ѓердани за жените.ѓердани pendant

Избор на клиент