создаден 10мм X 75мм удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 10мм X 75мм удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 7151.52
Достапност:


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CXS 10X 75
Тип:
Цилиндар
Тип:
CXS Серија двојно-вратило
Создаден Големина:
10мм
мозочен удар големина :
75mm

Избор на клиент