3.5 см Вшмукување Чаша + Копче Прстен Транспарентен Softgums Морон Haptor Cupula Чаши Отворање Вакуум Чак за Телефонот 1000Sets/многу

3.5 см Вшмукување Чаша + Копче Прстен Транспарентен Softgums Морон Haptor Cupula Чаши Отворање Вакуум Чак за Телефонот 1000Sets/многу

Достапно за нарачка
DEN 3216.96
Достапност:


Транспарентен Softgums Вшмукување чаша отворање алатка за мобилен телефон
100% сосема нов и добар квалитет
Големина : 3.5 см
Пакет се вклучени :
1000sets * вшмукување чаша

За производот

Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
BAIDE
Големина:
3.5cm
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Никој
Примена:
Електронски алатки
Пакет:
Никој
Тип:
вшмукување чаша

Избор на клиент