WT-N677 Прекрасни полно злато трим arrowhead камен pendant ѓердан ,долго 22.5 инчен синџир тема pendant ѓердан за жени

WT-N677 Прекрасни полно злато трим arrowhead камен pendant ѓердан ,долго 22.5 инчен синџир тема pendant ѓердан за жени

Достапно за нарачка
DEN 2976.00
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N677 Прекрасни полно злато позлатен arrowhead ахат pendant ѓердан ,долго 22.5 инчен синџир тема pendant ѓердан за жени
Бренд :
WKT
Материјал :
природни ахат
ГОЛЕМИНА на :
pendant големина е 2inch долго
Боја :
камен боја е бела
Синџир должина :
22.5 инчен синџир тема pendant ѓердан
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

За производот

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Број На Модел На:
WT-N677
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
околу 2 инчи
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент