Висок Квалитет се Справи со Заградата се Стега За Strimmer Тример Четка Машина 26mm Цевка Градина Алатки Mayitr
Новак - 25 %

Висок Квалитет се Справи со Заградата се Стега За Strimmer Тример Четка Машина 26mm Цевка Градина Алатки Mayitr

Достапно за нарачка
DEN 213.60
DEN 160.00
Достапност:


GY0001279
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Цевка со Дијаметар : 26mm
Се справи со барови Дијаметар : 19mm
Погодни за : Многу strimmers / четка секачи
Боја : Сребрена
Количина : 1pc
Пакет Се Вклучени :
1x се Справи со Заградата се Стега (вклучува завртки)
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

За производот

Бренд Име:
Mayitr
Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
Се Справи Со Заградата Менгеме

Избор на клиент