Бесплатен Превозот HD видео лизга прстен 1 HD канал 1080P со 6 12 16 сигнал канали се лизга прстен за Прикажување 2A
Новак - 0 %

Бесплатен Превозот HD видео лизга прстен 1 HD канал 1080P со 6 12 16 сигнал канали се лизга прстен за Прикажување 2A

Достапно за нарачка
DEN 2313.12
DEN 2313.00
Достапност:


Бесплатен Превозот HD видео лизга прстен 1 HD канал 1080 P со 6 12 16 сигнал канали се лизга прстен за Следење 2 A
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 250 RPM
Номинална напон : 240 VAC/DC
Моменталната Оценка : 2 A/Канал
Работна температура : -20 - 60 C степен
Контакт Материјал : златен/golden
Кабел : AWG28
RF кабел спецификации : RG179(75 Ohm)
Фреквентен Опсег : DC-1.5 GHz
VSWR :
Пакетот вклучува :
1 x Лизга прстен

За производот

боја:
6 канали СЕМ BNC, 6 канали BNC BNC, 12 канали BNC BNC, 16 канали BNC BNC
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Други

Избор на клиент