Тенок Кожен Паричник Случај прекривачот Со Држачот на Телефонот Носи Торба Маска За Samsung Галакси J7 Година J710 J710F J710H J710M
Новак - 26 %

Тенок Кожен Паричник Случај прекривачот Со Држачот на Телефонот Носи Торба Маска За Samsung Галакси J7 Година J710 J710F

Достапно за нарачка
DEN 167.52
DEN 124.00
Достапност:


Модел : За Samsung Галакси J7 (2016 Година)
Материјал : Луксузни СТП кожа + Пластика
Функција : прекривачот со држачот, паричник дизајн, стр ut на и да го користите, многу convinient!!!
Пакет : 1*случај, 1*HD екран филм & nakpin како подарок!
Пад на превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail без Целосна Следење на Број , i f треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
Вистински фото покажуваат..

За производот

Пакет:
За Samsung J7 2016 Година
Карактеристики:
Прекривачот со држачот
Големина:
For Samsung Galaxy J7 2016
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Asuwish
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung

Избор на клиент