3in1 Авто Дигитален LED Термометар USB Автомобил Полнач Цигара Voltmeter Метар 12V/24V Авто Внатрешни Делови запалка приклучок за 2017
Новак - 28 %

3in1 Авто Дигитален LED Термометар USB Автомобил Полнач Цигара Voltmeter Метар 12V/24V Авто Внатрешни Делови запалка приклучок

Достапно за нарачка
DEN 406.56
DEN 293.00
Достапност:

Повеќе сродни производи,кликнете овде Карактеристики : 1. Мулти-функција дигитални LCD автомобил екранот 2. Со автомобил полнач, и може реално време температура и напон следи автомобил 3. За да се осигура безбедноста на вашиот автомобил 4. Лесно да се инсталира, не треба професионална вештина 5. Посебен автомобил термометар со елегантни и лесен дизајн 6. Обезбеди исклучително удобен Спецификации : Случај : Црна боја LCD индикатор боја : Зелена + Црвена Материјал : ABS + Електронски Компоненти Големина : прибл. 8 * 4.4 cm Напон : 12/24 V USB излез : 5 V 2.1 Дисплеј : Дигитален дисплеј Тип на изложбата се : Температура Индикатор за изложеност на Стрес Забелешка : ве Молиме овозможи 0.1-0.4 cm разлика се должи на рачно мерење. Различни количества на производи, сликата може да бидат различни, но тоа нема't влијае на користењето на,се надеваме на вашето разбирање,ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 * Автомобил Полнач Voltmeter Термометар
'

За производот

Година:
2017
Име На Модел:
Автомобил Држачи За Цигари
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Ширина:
4.4cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
ABS + електронски компоненти
Специјални Функции:
Мулти-функција дигитални LCD автомобил екранот
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Напон:
12/24 V
Количина:
1 Компјутер
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.07kg (0.15lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 12cm (5.91in x 5.91in x 4.72in)

Избор на клиент