Мода нови гроздобер додатоци дизајн здолниште flounced здолниште широк појас на рака декорирани girdle жените диви женски колани
Новак - 20 %

Мода нови гроздобер додатоци дизајн здолниште flounced здолниште широк појас на рака декорирани girdle жените диви женски колани

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 652.00
Достапност:


Мода нови гроздобер додатоци дизајн здолниште flounced здолниште широк појас на рака декорирани girdle жените диви женски колани
појас вкупна должина од 102 cm; 2.4 см широк; Здолниште должина 68 см * 18 см широк без еластичност; се Користи по фустан половината : 76-92 cm (2.3 до 2.8 метри)

За производот

Појас Должина:
еластичен
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појаси Материјал:
Плетени,СТП,Метал
Шаблон Тип:
Флорални
Тока Должина:
00cm
Тока Ширина:
00cm
Бренд Име:
baoxiu
Број На Модел На:
T
Појас Ширина:
00cm

Избор на клиент