10Yards ширина 1.5 cm Beaded Бисер Бело Злато Средување на Чипка Лента Украси За Дома, DIY за Шиење облека Свадба Занаети Декорација C6-2
Новак - 16 %

10Yards ширина 1.5 cm Beaded Бисер Бело Злато Средување на Чипка Лента Украси За Дома, DIY за Шиење облека Свадба Занаети Декорација

Достапно за нарачка
DEN 647.52
DEN 544.00
Достапност:

Топла Продажба ID : 7208 us$ 11.24 /парче us$ 12.54 /парче us$ 12.26 /парче us$ 9.60 /парче us$ 11.21 /парче us$ 11.21 /парче us$ 11.15 /парче us$ 14.36 /парче us$ 15.98 /парче us$ 13.49 /парче us$ 16.99 /парче us$ 13.79 /парче us$ 8.48 /парче us$ 6.77 /парче us$ 11.54 /парче us$ 5.99 /парче Опис на Производот
Опис На Производот

За производот

Бренд Име:
Meetee
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
1.5cm
Број На Модел На:
C6-2
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
Полиестер,Ткаенина
Материјал:
Најлон предиво
Тип На Производ:
Чипка
Тип:
Плетенка beaded трим
Декорација:
Монистра
боја:
Беж,црна

Избор на клиент