Maximumcatch Летаат Риболов Lanyard W/ Риболов Форцепс Линија Почиста Nipper Печ Носителот на Алатки, прибор за Риболов.
Новак - 10 %

Maximumcatch Летаат Риболов Lanyard W/ Риболов Форцепс Линија Почиста Nipper Печ Носителот на Алатки, прибор за Риболов.

Достапно за нарачка
DEN 981.60
DEN 884.00
Достапност:


Maximumcatch Летаат Риболов Lanyard W/ Риболов Форцепс Линија Почиста Nipper Печ Носителот на Алатки, прибор за Риболов.
Оваа точка содржи 1 lanyard, со 7 компјутери риболов tools.
Полиестер плетенка линија со кавер-боја, може да одговараат на повеќето големина.
На прилагодливи swivels спојка 7 алатки :
Линија почиста & straighter,
Лета Форцепс,
Линија Nipper,
Летаат печ,
Zinger,
Кука острилка,
Шише држачот.

За производот

Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Број На Модел На:
Патка Повик Lanyard со Риболов Алатки Комбо
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Поток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик+Пластични+Пена
Комбо:
Риболов Lanyard со 7 риболов алатки
Линија :
плетенка линија
Вртливата:
кран вртливата со убаво snap
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Избор на клиент