За Hyundai IX45 2013- Автомобил Авто OBD Брзина 4 Врати Брава за Отклучување на Уредот Plug And Play

За Hyundai IX45 2013- Автомобил Авто OBD Брзина 4 Врати Брава за Отклучување на Уредот Plug And Play

Достапно за нарачка
DEN 719.52
Достапност:

Одговара За Hyundai IX45 2013-2016 кога ќе го поставите цел, ве молиме да ми кажете која година е вашиот автомобил Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Статички работат на струјата : 3. На соодветна работна температура : -20-80 степен Функција : 1. Тоа ќе се заклучува автоматски кога возилото ќе достигне над сса 10 километри/H 2. Отклучување автоматски по мотор запре и исклучување 3. Recrycle Заклучување 4. Тоа не ќе заклучите бебе заклучување 5. Само одговара за ВО автомобил , не одговара за ПЛАНИНАТА автомобил Испорака Детали за : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress. 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Најдобар Сервис И Гаранција : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. 2. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Далечински Управуван:
Yes
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип На Додаток:
брзина кодот

Избор на клиент