Водоотпорен на-табла инфрацрвена камера со висока дефиниција ноќ визија SONY CCD надзор камера
Новак - 5 %

Водоотпорен на-табла инфрацрвена камера со висока дефиниција ноќ визија SONY CCD надзор камера

Достапно за нарачка
DEN 756.00
DEN 718.00
Достапност:


Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)(LSZ -ED263 A1)

Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC/PAL;Камерата леќи : 2.8 mm/3.6 mm

За производот

Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Технологија:
Инфраред
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Стил:
Куполата На Камерата
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Потрошувачка На Енергија(W):
0.25
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 mm
IR Растојание(м):
1~10M
Напојување(V):
12v
Агол На Гледање (Степен):
120°
Ѕидот Заградата:
Таванот
Инсталација:
Таванот
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
LSZ
Димензии (L x W x D)(mm):
55*45*45
Висока Дефиниција:
480P(SD)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LSZ-ED263A1-715-18
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Тип:
Видео Камерата

Избор на клиент