Бесплатен Превозот Микс комплет 100pcsx5values=500pcs Breadboard Скокач 6cm 8cm 10cm 12cm 15cm Кабел Жица Калај DIY Црвена и Црна Боја
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот Микс комплет 100pcsx5values=500pcs Breadboard Скокач 6cm 8cm 10cm 12cm 15cm Кабел Жица Калај DIY Црвена и

Достапно за нарачка
DEN 522.24
DEN 496.00
Достапност:Бесплатен Превозот Микс комплет 100pcsx5values=500pcs Breadboard Скокач 6cm 8cm 10cm 12cm 15cm Кабел Жица Калај DIY Црвена и Црна Боја
Жица Кол. : 1.2 mm
Боја : Црвена/Црна
Ве молиме внимание : ние ќе ви испратиме 2 боја Во averaqe.

За производот

Број На Модел На:
6cm 8cm 10cm 12cm 15cm
Име:
6cm 8cm 10cm 12cm 15cm
оригиналниот:
Кина
Тип:
100% Сосема Нов
во парк:
Yes

Избор на клиент