50sets/многу 30мм високи 20mm oppen moutn стакло шишенцето купола pendant &20mm празно & цвет капа DIY стакло шишенцето pendant ѓердан pendant

50sets/многу 30мм високи 20mm oppen moutn стакло шишенцето купола pendant &20mm празно & цвет капа DIY стакло шишенцето pendant

Достапно за нарачка
DEN 2031.84
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
30*20mm стакло

Избор на клиент