Децата Девојка Зелена Beerfest Октоберфест Пиво Слугинката Селанец Фустан Германски Wench Униформа Германија Октоберфест Фестивал На Пивото Костим
Новак - 9 %

Децата Девојка Зелена Beerfest Октоберфест Пиво Слугинката Селанец Фустан Германски Wench Униформа Германија Октоберфест Фестивал

Достапно за нарачка
DEN 1067.52
DEN 972.00
Достапност:


1.Момчето го поставите е, вклучувајќи : капа ,маица и панталони .
Големина на :
Големина
Половината(cm)
Lenth на кошула(cm)
Lenght на панталони
Децата висина(cm)
S
68
53
40
115-125cm
М
72
56
43
125-135cm
L
76
59
46
135-145cm
XL
80
62
49
145-160cm
2.Девојка го Поставите е, вклучувајќи фустан .
Големина
Половината(cm)
Биста(cm)
Lenght на облекување
Децата висина(cm)
S
58
70cm
56
115-125cm
М
62
74cm
61
125-135cm
L
68
78cm
66
135-145cm
XL
72
83cm
72
145-160cm
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
децата момче девојка зелена beerfest Октоберфест Пиво Слугинката Селанец Фустан
Тема:
Храна И Пијалоци

Избор на клиент