Лето танг одговараат на mens стојат јака кратки ракави одговара на mens стари национални свила облека кинески стил плоча копчиња 2018 црвена
Новак - 9 %

Лето танг одговараат на mens стојат јака кратки ракави одговара на mens стари национални свила облека кинески стил плоча копчиња

Достапно за нарачка
DEN 2352.00
DEN 2140.00
Достапност:

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 45 108 22 70 M 46 112 23 72 L 47 116 23 74 XL 48 120 24 76 2 XL 49 124 25 78 3 XL 51 128 26 80 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Облека Должина:
Краток
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
B617
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Англија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на клиент