најновата верзија мини elm327 автоматски скенер elm 327 v2.1 интерфејс поддржува сите obdii протоколи bluetooth адаптер андроид вртежен момент

најновата верзија мини elm327 автоматски скенер elm 327 v2.1 интерфејс поддржува сите obdii протоколи bluetooth адаптер андроид

Достапно за нарачка
DEN 235.20
Достапност:

Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. колку што ние знаеме ,FRANCEand TURKEYhavestrict увоз политика.
Претстојните Карактеристики :
Податоци graphing и најавување
Замрзнување Рамка податоци
Континуирано и Не-Континуирано Кислород Сензор резултатите од тестот
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Опис :
OBD-II Софтвер за ELM327 USB е бесплатна програма која ви овозможува да го користите вашиот КОМПЈУТЕР и хардверски интерфејс за да се добие информации од вашиот автомобил компјутер. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. Да ги одинсталирате програмата, едноставно да ја избришете целата содржина на фолдерот каде програма престојува.
На програмата е многу user-friendly, и лесно да се научат. Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

боја:
Сина
Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Хардвер Верзија:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
RCOBD
Верзија На Софтвер:
V2.1
Специјални Функции:
Bluetooth
Гаранција:
2 години
Ажурирање:
преку e-mail
техничка поддршка:
teamviewer9

Избор на клиент