Фудбал Pendant Сакам Фудбал Шарм Ѓердан Спорт Накит од Нерѓосувачки Челик/ Златна Боја Синџир За Мажи Година Нови GP2269
Новак - 50 %

Фудбал Pendant Сакам Фудбал Шарм Ѓердан Спорт Накит од Нерѓосувачки Челик/ Златна Боја Синџир За Мажи Година Нови GP2269

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 288.00
Достапност:

Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Ви благодариме!
. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Добредојдовте на провери и нарачки.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Фудбал Pendant Сакам Фудбал Шарм Ѓердан Спорт Накит од Нерѓосувачки Челик/18 K Вистински Злато Позлатен Синџир За Мажи 2016 Година Нови GP2269 Фудбал Pendant Злато Синџир За Мажи Фудбал Стил : мода накит ѓердан Материјал : еколошки бакар, или 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Starlord
Број На Модел На:
GP2269
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
47mm
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Додатоци
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Клучни зборови 1:
фудбал шарм
Клучни зборови 2:
фудбал pendant
Клучни зборови 3:
топката pendant
За:
Мажи/Жени
Материјал:
Никој
Должина:
50CM+5CM

Избор на клиент