100pcs Гроздобер Drawstring Накит за Подарок Пакување Кеси Длабоко Црвена Лен Пошта Јута Случај Свадба Корист на Носителот 13x18cm
Новак - 10 %

100pcs Гроздобер Drawstring Накит за Подарок Пакување Кеси Длабоко Црвена Лен Пошта Јута Случај Свадба Корист на Носителот 13x18cm

Достапно за нарачка
DEN 2799.36
DEN 2520.00
Достапност:


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Јута Вреќа 081
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Длабоко Црвена Боја
Објектот Appox Големина
13x18 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
100pcs Гроздобер Drawstring Накит за Подарок Пакување Кеси Длабоко Црвена Лен Пошта Јута Случај Свадба Корист на Носителот 13x18cm

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
13cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
14g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Јута Drawstring Пошта
Објектот Висина:
18cm
Број На Модел На:
Јута Кеси 081
Големина на:
13X18cm
боја:
длабоко Црвена боја
Материјал:
јута
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент