Дебел сребрен накит нова мода боја богатство одговараат katami гем накит трговија на големо трговија brinco свадба постави
Новак - 48 %

Дебел сребрен накит нова мода боја богатство одговараат katami гем накит трговија на големо трговија brinco свадба постави

Достапно за нарачка
DEN 1896.00
DEN 986.00
Достапност:

82 g Бразлетна : 21.
[купи]
белешки 1 : физичка слика за повикување само, нашите производи се направени во вид. Но, поради природата на природен дијамант е ништо вонредни како да е направено од страна на духовите, е целосно, па ако и како, како што се две грашок, сликата разлика на гем боја може да биде малку различен, но, што е исто ниво на финост. исто така, ќе предизвика некои грешки, па бебето се во вид преовладуваат! Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со просперитетна пред.
Оваа продавница Пука на сите фотографии на производи за професионален фотограф, на крајот на прецизен поправка систем и боја на вредноста, се обиде да биде во согласност со вистинските добра, но со оглед на снимање светлина, агол, боја отстапување, боја на индивидуални когнитивни разлики може да доведе до физичка, таму ќе биде малку боја фотографии, конечната боја од реалните на производот ќе преовладува. Боја прашања нема да се признаваат кога причини за замена.
3 : во продавница, секој ден голем број на дистрибуција на стоки, залихи ќе се промени во било кое време, во случај на не стоки, ве молам, прости ми!
4 : на клиентите приемот на стоката, ве молиме со поштенски или курир персонал на самото место инспекција, откако се најде на количината на стоката нема проблеми со квалитетот, или стоки, ве молиме контактирајте со нас, и побара во поштата или курир сертификација на персоналот, ако не постои сертификат издаден од страна на поштенски или курир, ако бидејќи на производот отсуство или квалитетот проблем и предизвик, и ние не ќе бидат обработени, ве молиме пријавете се за мене!
[цена предност]
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Продавница продава бебето фабрика производство, директни купувачи! Се спаси голем број на средни продажба и оперативни трошоци, што може да можете да добиете на најниската цена на платина искуство.80 g Earring : 7.чистота : 6 метри (САД), 7 метри (САД), Број 8 (САД), 9 метри (НИ)
За прв пат трговија на големо 100 јуани од серија или од серија (може да бидат различни стилови на секое парче 1) ()
Вториот пати надополнување, неограничен износ на неограничена количина. Поделбата специјализира во промет на големо накит, многу години на физички трговија на големо, трговија на големо клиент база дома и во странство стабилна, па брзината на секој производ пратки се релативно брзо.20 g прстен : 5. Прилагодувања на екранот, снимање агол, светлина, итн. Сад и сад за да испратите производи на сајтот е во производството на големо на производи, секако ќе биде исполнет до што е можно поскоро.
2 : поради сликата не може да се спореди со физичка е односот, па ве молиме да се погледне на производот пред купување на големината на опис на производот, и потоа да одлучи да го купи. Ве молиме да направат внимателен избор пред купување со нашата служба за корисници.
Услуги на клиентите : три дена пакет врати
Овој производ е идентификувани со националната авторитетен сертификат, ве молиме да бидат сигурни клиенти, сите производи и материјали што е опишано целосно во согласност (испитување на производи), не adulteration, и повеќето производи се користат во автентични Австрија кристал, 925 сребро, платина позлата, метални легури и заштита на животната средина
3
3-
72
QQ
1
а
б
c
d/
2
3
4/
3
4 :
а
б
c 3
d
.
Ако не сте задоволни со трговија на големо цена од 50 јуани да ја плати цената на примерокот, примерокот такса од $50 може да се пренесува на следната плаќање користат ви Благодариме
Производ вовед
Производ во боја : (физички снимањето, ако постои боја, ве молиме да ги вистинскиот производ)
Производ големина : Pendant : 16*28 прстен : 16*18 Обетки : 16*37 Бразлетна : долго 21 CM
Тежина : Pendant : 4.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
жените накит
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процес На Преработка:
Electroplate
одговараат комбинација:
+ + Накит Pendant Обетки
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување:
Yes
НЕМА.:
XMPT541
Место на Потекло:
шенжен
Боја:
PN636+PJ183+PR034+PS571

Избор на клиент