ДАН Е Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски 121147rose

ДАН Е Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски 121147rose

Достапно за нарачка
DEN 125.28
Достапност:


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.67
$1.33 $2.46
$1.38 $1.91
$1.42 $2.9
$1.77 $3.62
$1.82 $5.2
$1.60 $3.01
$1.30 $2.09
wy-приклучок-крај

За производот

Прстен Големина:
6.75, 7.5, 8.25
Бренд Име:
ДАН Е ЕЛЕМЕНТ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
121147rose
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Бар Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
mm

Избор на клиент