Автомобил-Стил внатрешни работи ABS Мат Хром Појасот Покрие Трим 3D налепници За Maserati Levante Година Додатоци
Новак - 15 %

Автомобил-Стил внатрешни работи ABS Мат Хром Појасот Покрие Трим 3D налепници За Maserati Levante Година Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1435.20
DEN 1220.00
Достапност:

Автомобил-Стил внатрешни работи ABS Мат Хром Појасот Покрие Трим 3 D налепници За Maserati Levante 2016 Година Додатоци
100% нов производ
Пакет се Вклучени : 2 парчиња
Боја : Сребрена
Материјал : ABS(Пластика)
Посебно за Maserati Levante.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека објектот одговараат за вашиот автомобил пред место цел, ви благодарам. 3 M селотејп е во задниот дел. ве молиме да го користите фен за коса да се загрее на селотејп пред да инсталира, да се направи објектот се држи цврсто.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Бренд Име:
Probright
Име На Модел:
002
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Избор на клиент