Legua Wiper ножеви за Toyota е корола Имот&Салон(2001-2007), 18+21,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток
Новак - 44 %

Legua Wiper ножеви за Toyota е корола Имот&Салон(2001-2007), 18+21,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 1357.44
DEN 760.00
Достапност:


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Toyota е корола Имот&Салон(2001-2007),
Големина : 18"+21"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% Вистински снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

За производот

Објектот Висина:
3cm
Е Корола-Година:
2006,2004,2001,2003,2002,2005,2007
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.36kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Име На Модел:
За Е Корола Имот&Салон
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
18+21
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-441-4
Автомобил Производител:
Тојота
Година:
2001-2007
Автомобил Направи:
За Тојота

Избор на клиент