Нови LED Трепка Sequins Ракавици Партија Танц Прст Осветлување Сјај светне Ракавици бар ноќта на Вештерките Божиќ перформанси фаза реквизити
Новак - 5 %

Нови LED Трепка Sequins Ракавици Партија Танц Прст Осветлување Сјај светне Ракавици бар ноќта на Вештерките Божиќ перформанси

Достапно за нарачка
DEN 9936.00
DEN 9439.00
Достапност:

Фрли на еден пар на Светлината До Трепка Сребро Sequin LED Трепка Ракавици и да се стави вашите раце во воздух! Оваа Супер ТОПЛА светлина до кој може да се носи во секоја ноќ време на настанот, партија или парада. Одлично за Нов Години Партии, Гробови, Концерти, и многу Повеќе! Низа на Led диодите ќе светне секоја страна, за Неверојатна светлосно шоу! Инструкции : LED Трепка Light Up Ракавици се Активира со притискање на копчето се наоѓа во батеријата пакет на зглобовите. го прави лесно да се отвори и да пристапите на ON/OFF копчето или промена на батеријата. LED Бои : Multicolor LED диоди Еластичен, дише материјал овозможува максимална удобност прст осветлување сцени, вклучувајќи и брза флеш, бавно флеш, и стабилна на Прави диви и луди следење на модели со вашите раце во темнината издвоите! Се гледа над 1/2 милја далеку.  CR2032 Литиум Батериите се Вклучени , ТОА МОЖЕ да се Заменливи. - Мазна површина внатре – жица содржани помеѓу слоеви! Една големина одговара на повеќето (со исклучок на многу големи или мали раце) се Кандидира време е утврдена од страна на владата. Генерално 8+ часа. Answer : ___________________________ NOTE : Трепкачко ракавици не се наменети за деца под 10. Перење ракавици ќе резултира со дефект на функции.

За производот

Повод:
Материјал:
Платно
Бренд Име:
chinrusticyw
Број На Модел На:
123
Шема:
Dot

Избор на клиент