Екваторијалниот Гвинеја национално знаме,120g/м2 плетени polyster ,120*180CM,Windbreak, Анти-УВ,Дигитално Печатење,знаме кралот
Новак - 15 %

Екваторијалниот Гвинеја национално знаме,120g/м2 плетени polyster ,120*180CM,Windbreak, Анти-УВ,Дигитално Печатење,знаме кралот

Достапно за нарачка
DEN 542.40
DEN 461.00
Достапност:


•АЗО Слободен печат, за внатрешна и надворешна употреба
ИСПОРАКА
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Превозот курир EMS, DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex се на располагање за да бидат избрани.
3. Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и за време на испорака најмногу Се должи на
поштата, но ако сакате да се добие објект брзо, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.
4. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложување или други прашања што се во надлежност на
превозот компанија.
5. Со цел да се обезбеди да добиете нареди статии со што се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како
"ПОДАРОК" со помала вредност.Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
на производ и не се применуваат во земји со различни тарифни правила.
6. Било увозни давачки на такси се на купувачот на сметка
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ако објектот е дефектен, pls да не известите во рок од 7 дена по примањето на тоа, ние ќе им даде на размена.
2. Ние, исто така, ја прифати враќа за ставки кои не одговараат на листата описи.
Pls да ни кажете во рок од 7 дена од добивањето на вашиот објект и ние ќе издаде целосна наплата откако ќе се добие објект.
3. Купувачот е одговорен за враќање и замена превозот цена.
ПОВРАТНИ информации
•Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, pls ни остави активни повратни информации.
•И pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да се реши
било каков проблем.
ПЛАЌАЊЕ
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката, ние само го прифати Зачувам.
2. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Ali Express, ако не информира нас.

За производот

Стил:
Летање
Употреба:
Автомобил
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
N001
Јарболот Материјал:
NO

Избор на клиент