QEEPEI Wiper Ножот За Audi TT 2003-2006 21+21 Висок Квалитет Iso9000 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната CPA1

QEEPEI Wiper Ножот За Audi TT 2003-2006 21+21 Висок Квалитет Iso9000 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната CPA1

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


QEEPEI Wiper Ножот За Audi TT 2003-2006 21"+21" Висок Квалитет Iso9000 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната CPA1
Функција :
Висок квалитет wiper ножеви со метална база.
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .
100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено.

За производот

Објектот Должина:
For Audi TT
Објектот Тежина:
340g
Audi Модел:
TT
TT-Година:
2005,2004,2006,2003
Објектот Висина:
21inch
Материјал Тип:
Природна Гума,Метал
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
QEEPEI
Специјални Функции:
За Audi TT 21+21 Со Метална База
Име На Модел:
CPA1
Објектот Ширина:
21inch
Количина:
Пар
Потекло:
Ningbo
адаптер:
Специфични-Fit
За година:
2003 2004 2005 2006
Големина:
21+21
Година:
2003-2006
Автомобил Направи:
за AUDI TT

Избор на клиент