UniqueFire XML T6 LED Светилка UF1503 Водоотпорен Бела Светлина, ПРЕДВОДЕНА од Страна на Светлина+Полнач+Тактички Далечински+Обемот Планината
Новак - 8 %

UniqueFire XML T6 LED Светилка UF1503 Водоотпорен Бела Светлина, ПРЕДВОДЕНА од Страна на Светлина+Полнач+Тактички Далечински+Обемот

Достапно за нарачка
DEN 2303.52
DEN 2119.00
Достапност:

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање верификација
3.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
• Кога светилка не може да се одржи висока осветленост, полнењето на батеријата и избегнување на прекумерно испуштање и да предизвика оштетување на батеријата. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Детали за цртање :
Вистински renderings :
Фала на сајтот :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.2 V
Работат температура :
-5 ~ +50 степени целзиусови степени
Прекинувач :
Опашката притискање префрлате
Изградба :
Shockproof и водоотпорен
Леќи на камерата :
50mm леќа конвексни
Флукс :
1200 Lm
Водење На Час :
1-3 часа
Димензии :
144mm(+14mm)(Должина)/54mm(Раководител)/25мм(Телото)/34mm(Опашка)
Тежина :
270g
Материјал на Производот :
Алуминиум Легура
Пакет :
1x Фенерче
1x Полнач
1x Тактички Далечинскиот
1x Обемот Планината
(Не се вклучуваат на батеријата)
Мерки на претпазливост :
• Не работат на светлината директно во очи, инаку силна светлина ќе предизвика трајно оштетување на окото. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Автомобил итни светилка, погодно за патување во странство, и еден е backpacker патување.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
многу е важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Ние само брод да се потврди цел адреси.
====================================================================================================
*Малку се прашувам светлината, погодно да се врши, но не! Катастрофа превенција, катастрофа? Надвор од тоа, во случај на електричната енергија во торба да пишува!
* * * Во прилог, домашни миленици и ноќта ноќ пешачење, риболов и качување, отворено кампување. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
• светилка е забрането да ги растурајте, избегнување на мисловните сонце или сијалица штета.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
LED користи за КРИ XML/XML2 висока осветленост!
LED, high quality КРИ 1503
*Зум, до околу 500 метри.
Unique Fire XML T6 LED Светилка UF1503 Нуркање Водоотпорен Бела Светлина, ПРЕДВОДЕНА од Страна на Светлина+Полнач+Тактички Далечински+Пиштол Монтажа
Answer : ___________________________ Note :
Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или велосипед светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

За производот

Емитуваат Боја:
XML Бела 1mode, XML Бела 3modes, XML Бела 5modes, XML2 Бела 1mode, XML2 Бела 3modes, XML2 Бела 5modes
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
UF-1503 XML-наместете или UF-1503 XML2-наместете
Тело Материјал:
Алуминиум легура
полнач:
Батерија
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Бренд Име:
UniqueFire
Wattage:
10W
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,ГШ,RoHS,FCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Лумен:
1200
Тип На Светилка:
Кампување&Велосипед
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
Монистра XML LED или Монистра XML2 LED

Избор на клиент